SALTUS Ubezpieczenia wprowadza do oferty Banku Indywidulane Ubezpieczenie na życie MdK z wydłużonym okresem ubezpieczenia – aż do 84 miesięcy dla produktów gotówkowych. Od teraz, spłata także Twoich dłuższych zobowiązań gotówkowych może być zabezpieczona na wypadek Twojej śmierci. Ubezpieczenie daje również możliwość zabezpieczenia szerokiej palety kredytów, dostępnych w naszym Banku. Produkt będzie sprzedawany m.in.: do umowy kredytu gotówkowego, ale również do kredytu odnawialnego, limitu/debetu, linii kredytowych oraz do umów kredytu hipotecznego/mieszkaniowego.

Już od dziś w ofercie naszego Banku znajduje się Indywidualnego Ubezpieczenia na Życie MdK w nowej odsłonie Podstawową korzyścią dla klienta jest wydłużenie okresu ubezpieczenia aż do 84 miesięcy okresu kredytowania kredytu gotówkowego. W przypadku kredytów hipotecznych nadal obowiązuje okres ubezpieczenia aż do 480 miesięcy.

Kolejnym atutem tego ubezpieczeniu jest zwiększenie katalogu produktów bankowych objętych ubezpieczeniem. Do tej pory ubezpieczenie obejmowało bowiem tylko klasyczne pożyczki gotówkowe i kredyty hipoteczne. Ubezpieczenia będzie teraz sprzedawane m.in.: do umowy kredytu gotówkowego, kredytu odnawialnego, limitu/debetu, linii kredytowych, jak również do umów kredytu hipotecznego/mieszkaniowego.

Wszystkie  dotychczasowe zalety Ubezpieczenia MdK pozostają oczywiście bez zmian m.in.:

  • ubezpieczenie przeznaczone jest dla Klientów między 18 a 70 rokiem życia, z gwarancją ochrony aż do 85. roku życia,
  • nadal produkt można oferować klientom w różnych sytuacjach: zarówno tym, którzy planują wziąć kredyt, jak również osobom posiadającym już zobowiązania finansowe, ale nie będącym jeszcze ubezpieczonymi na życie,
  • w zależności od wariantu możliwość wyboru stałej, malejącej sumy ubezpieczenia,
  • wygodna płatność składki dostosowana do możliwości finansowych klienta: jednorazowo, rocznie, półrocznie, kwartalnie lub miesięcznie (zależne od wariantu).