LOTERIA PROMOCYJNA DLA KLIENTÓW BANKÓW SPÓŁDZIELCZYCH Z GRUPY BPS I BANKU BPS

Klienci Banków Spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS, korzystający z oferty kredytowej, mogą wziąć udział w loterii promocyjnej pod nazwą „Logiczne, że się opłaca”.

Loteria obejmuje kredyty udzielone między 2 sierpnia a 9 listopada 2021 r.

Losowania nagród rozpoczną się 1 września 2021 r. i odbywać się będą codziennie od poniedziałku do piątku.

Do wygrania jest aż 50 nagród po 5 000 zł.

Warunkiem udziału w loterii jest skorzystanie z oferty kredytów w jednym z Banków Spółdzielczych z Grupy BPS lub w Banku BPS.

W akcji promocyjnej Banku Spółdzielczym w Tarnobrzegu biorą udział następujące produkty kredytowe dla klientów indywidualnych:
• kredyt gotówkowy,
• Kredyt Czyste Powietrze – w momencie włączenia do oferty Banku,
• kredyt hipoteczny.

Minimalna kwota kredytu uprawniająca do rejestracji w loterii to 5 000 zł.

Klienci, którzy podpiszą umowę kredytową między 2 sierpnia a 9 listopada 2021 r. otrzymają voucher z unikalnym numerem.

Numer ten należy wpisać podczas rejestracji na stronie loterii www.logiczne.mojbank.pl. Losowania nagród będą odbywać się od poniedziałku do piątku w terminie od 1 września do 9 listopada 2021 r.

Każdy zarejestrowany Klient może grać wielokrotnie (ale tylko raz dziennie), zwiększając swoją szansę na wygraną. Wygrać można tylko raz. Jeżeli w danym dniu wygrana już padła, użytkownik wchodząc na stronę loterii otrzyma komunikat zapraszający do dalszej gry w kolejnych dniach.

Loteria promocyjna „Logiczne, że się opłaca” stanowi kontynuację działań prowadzonych przez Banki Spółdzielcze ze Zrzeszenia BPS i Bank BPS od jesieni 2020 r. W działaniach tych główną osią są kredyty na cele ekologiczne.

Regulamin loterii promocyjnej „Logicznie, że się opłaca” Pobierz

Więcej informacji na temat loterii promocyjnej „Logiczne, że się opłaca!” znaleźć można na stronie www.logiczne.mojbank.pl